Tuesday, September 24

Sandrelle aprons :: Kingitus lugejatele


Olen juba kaua aega endale üht lahedat põlle igatsenud ja kuna ma seda poodidest ei leidnud (ja polnud ka mahti tellida), siis otsusasin ise teha. Ma ei tahtnud tavalist lillelist põlle ja mõtlesin värvidega, pärlitega ja pitsiga katsetada ning valmis nokitseda midagi sellist, mida näiteks poest osta ei saaks.

Ja enne, kui selle põlle üldse valmis sain, rääkisin mõnele lähedasele, et ma tahaksin teha rohkem, kui ühe põlle. Ja tahaksin teha rohkematele, kui ainult iseendale. Mõnele pakkus see idee muhelemisainet (sest no, "põll" on ju omaette kentsakas sõna), teised aga kiitsid selle heaks.

Aga tänu innustusele ja heaskiidule ongi mul käsil üks uus projekt "Sandrelle aprons". Juba järgmisest nädalast häälestan ennast taas õmblemise lainele ja proovin välja mõelda veel lahedamad disainid. Loodan, et see uus teekond saab olema põnev ja püüan kõige muu kõrvalt leida aega, et enda väike unistus täide viia. ♥

Kuna see esimene türkiissinine põll on mulle nii armas ja ka teie olete mulle nii armsad, siis mõtlesin selle põlle hoopis teile kinkida! :)

KINGILOOSIS OSALEMISEKS:
 ♥ Jäta selle pildi alla enda nimi ja meiliaadress, et saaksin Sinuga hiljem ühendust võtta
 ♥ Vajuta "Like" minu verivärskele facebooki fännilehele SIIN!

Muhedat osalemist, kingiloos lõpeb 8. oktoobril!

76 comments:

  1. Grete-Ann Tadolder, gatadolder@gmail.com. See idee lööb kindlasti läbi! Minu esimene mõte oli pilti vaadates ja teksti veel lugemata, et kust ma endale sellise saaksin.. :)

    ReplyDelete
  2. Oo, nii armas! Sellise põllega küpsetaks küll rohkem vist..
    Piia
    pounpuu@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Tõesti, tõesti imearmas põll! Hea meelega soetaks endalegi sellise!

    Anne-Maria
    annemaria.kruunvald@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Heh...armusin su põllekesse esimesest silmapilgust! ^^
    Piret Rebane
    rebasepiret@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Sellise imelise põllega veedaksin minagi köögis mõnusasti aega! :)

    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. merykristi.mottus@gmail.com

    Tõesti armas põll, ma usun, et seda kandes saavad kõik road ja küpsetised imelised :)

    ReplyDelete
  7. Väga ilus , ja ma koguaeg imestan kuidas sul see mõttelend lendleb paljudes heades mõtetes , ise ei tuleks millegipealegi ! Lili lili.karkus@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Margit Koppel
    margit1239@hot.ee

    Tõesti imeilus põll! :)

    ReplyDelete
  9. Nunnu põll tõesti!

    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  10. See põll on lihtsalt imeilus :)

    merit.pindis@gmail.com

    Merit

    ReplyDelete
  11. Appi, kuidas tahaks seda põlle! NII ILUS (:

    Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Lihtsalt super, kui andekas Sa mul ikka oled! ♥

    See oleks minu lemmik värvi minu lemmik põll minu lemmikumalt sõbrannalt :) ♥♥♥

    Kristin
    kristin.djomina@mail.ee

    ReplyDelete
  13. Jane Pihlapuu
    jane36@hot.ee

    ReplyDelete
  14. Egelt Põhjala
    egeltpojala@gmail.com



    Lihtsalt Super!

    ReplyDelete
  15. Oh, oleks ma ometigi pooltki nii loov kui sina, oleks elu palju huvitavam :)
    Liis Kuusikmaa liiskuusikmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Mari-Liis
    mari.kiisu@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Sirle Vettik
    sirle.vettik@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Egle
    egle.kukumagi@gmail.com

    Põll on SUPER ilus :)

    ReplyDelete
  19. Sandra Einling
    sandraeinling@gmail.com
    hehe, ma oleks ikka väga seitsmendas taevas, kui ma sellise põlle endale saaksin! ;)

    ReplyDelete
  20. Annika Tensberg annikatensberg@gmail.com Super põll! Minu lemmik värv ja ideaalne disain! Sobiks suurepäraselt meie pere uude kööki ja kindlasti ka mees oleks õnnelik :) Ja meie tulevane beebi oleks kindlasti õnnelik nähes oma emmet köögis süüa tegemas :)

    ReplyDelete
  21. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Liisi Munski
    munskiliisi@gmail.com

    nii armas põll ja sina :)

    ReplyDelete
  23. Gertu
    gertuv@gmail.com

    Väga-väga ilusat värvi põll! :)

    ReplyDelete
  24. Kaisa
    Kaisa.te@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Epp Krusenvald
    zerxza@hotmail.com või epp.krusenvald@hotmail.com
    See põll on küll ÜLIARMAS ja see on suurepärane mõte neid veelgi teha! Ma olen täiesti kindel, et neist saavad hitid põllemaailmas :)

    ReplyDelete
  26. Kuidas saab olla köögis selline narmasvaip? Kas sa puhastad seda IGA PÄEV tolmuimejaga?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kuna meil on koerad, siis ema puhastab jah iga päev kööki tolmuimejaga ;)

      Delete
  27. Liina Lasman, chicca_liina@hotmail.com

    Nii ilus põll, Sandrakene! Kohe kui nägin Facebookis pilti, mõtlesin, et pean endalegi sellise saama, nii ilus ja naiselik põlleke ju :) Türkiissinine on üks mu lemmikvärve ka ning pitsid ja pärlid on täielikult minu teema!

    ReplyDelete
  28. Britta Põldma
    brittapoldma@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Väga ilus põllekene :) Tahan ka ;)
    Anne Visnapuu
    anne.visnapuu@gmail.com

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Tõesti ilus põll! :)

    Kaili
    kaili.djomina@mail.ee

    ReplyDelete
  32. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    Nii armas idee, selline põll kaunistaks küll igat perenaist :)

    ReplyDelete
  33. Emily-Hestia Tammeorg
    emilyhestiaa@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Ene Raal
    eneraal@gmail.com

    ReplyDelete
  35. tõesti armas põll :) sellisega roniks vist ise ka kööki kokkama :D
    Anna-Marija Sljusartšuk
    maria.slyusarchuk@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Mari-Liis Sirel
    sirel123@hot.ee

    ReplyDelete
  37. sUPER töö! Kelly
    kellyoma@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Kristin P
    Kristin.Pae@gmail.com
    väga armas põlleke :)

    ReplyDelete
  39. Angeelika Rebane
    angeelika.rebane@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kristiine Karu
    KaruuKristiine@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Sa meenutad nendel fotodel Liis Haabi, Pilvede all seriaalist. :)

    ReplyDelete
  43. Krissu Külaots
    krissu.kulaots@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Jaana Kala
    jaana.kala01@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Grete Gaim, gretegg@gmail.com.
    Lugesin Grete-Anni kommentaari ja mõtlesin täpselt sama! Ei jõudnud koha kirjutatu lõppu ära oodatagi, et seal oleks kirjas, et just see põll või midaig taolist on see, mis loosimisse läheb või kust ma neid siis saada võiks!
    Ma ütlen vaid üht, et Sa neiu oled väga andekas!

    Parimat!

    ReplyDelete
  47. Sandra Lahi
    Sandra.Lahi@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Deivi Sarapson
    deivi.sarapson@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  49. Kati Korp
    kati.korp@hotmail.com
    Üliii vinge põll :) Ja see oleks üks äärmiselt tore sünnipäeva kingitus :)

    ReplyDelete
  50. Helena Noot
    helena.noot@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Annika Alfeld
    alfeld.annika@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Ohh kui armas :)

    Karin Lappo
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Nii armas :)

    Karoliina Ojasaar
    karoliinaojasaar@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Kristin Nõgene
    telekristin@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Super nunnukas Sanrda :)
    Maris Välja
    maris720@hot.ee

    ReplyDelete
  56. Imeline! :)
    Juta
    juta.karpov@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Elen Liigus
    elenliigus@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  58. Eliis Areng

    eliisa12@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Nii vahva kingiloos! :)

    Käti Rohumets

    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Imeilus põll! :)

    Helis Toiger
    helis.toiger@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Eks ma proovin ka ära, kas õnne on :D
    Birgit Kool
    kool.birgit@gmail.com

    ReplyDelete