Saturday, May 17

Blogiloos :: EQUA klaaspudel by Anna Elisabeth


Rääkisin ühes postituses puuviljadega rikastatud veest ja blogija Anna Elisabethi disainitud EQUA klaaspudelitest ning eile õhtul sain selle rohelise linnuga iluduse ka kätte! Aga et vahepeal kinkis mu kallis emps mulle veel ühe EQUA klaaspudeli ja mul on neid nüüd kaks, siis otsustasingi ühe omakorda enda lugejatele kinkida. Pealegi, juba ammu ei ole siin blogis loosimist olnud. Nii et miks mitte. :)

PS! Mainisite, et te ei näe minu poolt aktiivseks tehtud linke, niisiis, nüüd on kõik linkidega kohad pandud blodi ehk tehtud rasvaseks.

BLOGILOOSIS OSALEMISEKS:
♥ Vajuta "like" minu facebooki fännikale 
♥  Kirjuta selle postituse alla enda nimi ja e-mail
♥  Võitja loosin välja teisipäeval, 20. mail

... ja ongi kõik, head loosiõnne! :)

152 comments:

  1. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Anna-Liisa Soe
    anna-liisa_9@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  4. Brigitta Kroon
    brigitta.kroon@gmail.com
    Päikest!:)

    ReplyDelete
  5. Anne-Maria Krüünvald
    annemaria.kruunvald@gmail.com :) Nii vahva!

    ReplyDelete
  6. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  8. Laura O.
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Mari-Liis
    mari.kiisu@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  11. Anna-Liis Saluveer
    annaliis.saluveer.001@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Susan Kasuk
    susankasuk@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  14. Eliis Areng
    eliisa12@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Merlin K
    Kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  16. Katre Suits
    katre.suits@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Marili Saluse
    marilimarili1@hot.ee

    ReplyDelete
  19. Karin L
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Pille Nurmetalo
    pille.nurmetalo@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Piret Rebane
    rebasepiret@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Maire
    maire.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  24. marilinkivisto@gmail.com
    Marilin Kivisto

    ReplyDelete
  25. Anna Kaasla
    anna.kaasla@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Kadi Põder
    kadi.uustal@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Kadi Põder
    kadi.uustal@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Kadi Põder
    kadi.uustal@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Piia Nurmela
    piianurmela@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Pöidlad kõvasti pihus! :)
    Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Kõige ilusama disainiga pudel :)
    Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Mirelle Tetto
    mirelle.tetto@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Carmen Isop
    carmen.isop@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Elo Johanna Kuklane
    elojohanna13@hot.ee

    ReplyDelete
  41. Helen
    helen.jaago@gmail.com

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Mariann Ploompuu
    mariann.ploompuu@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Marii Prii
    5tmarii.prii@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Maiken Mägi
    maikenm2gi@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Helis Toiger
    helis.toiger@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Elina Kõivsaar
    elina.k6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Kirsika Ani
    aniplika@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Maarja Rüütmann
    maarja.ryytmann@gmail.com

    ReplyDelete
  51. marit mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Kadri Press
    kadri.press@hotmail.com

    ReplyDelete
  53. Laura Tillo
    laura.tillo1@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Tracey Tint
    traceytint@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Karina Kalmus
    karina.kalmus@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Birgit Kool
    kool.birgit@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Merike Leitu
    merike.leitu@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Anni Tedremaa
    annitedremaa@gmail.com

    ReplyDelete
  60. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  61. Anabell Tamm
    anabelltamm@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Eneli Sisask
    eneli.sisask@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Kaisa Kolats
    kaisa34@hotmail.com

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. Maarja Appo
    maarja.appo@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Triinu Sooden-Pitsi
    triinusooden@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Sandra Einling
    sandraeinling@gmail.com

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Kaisa Kotter
    kaisa.kotter@mail.ee

    ReplyDelete
  71. Janeli Järvelill
    janeli.jarvelill@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Kai Kell
    kaikell443@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Maris
    kasimaris@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kertu
    fr2ntskiss@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Liisbet Viira
    liisbetviira@hot.ee

    ReplyDelete
  76. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Jane P
    jane36@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Merit Adalova
    merit.adalova@hotmail.com

    ReplyDelete
  80. Mari P
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  82. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  83. Oo, ma nii tahaks seda pudelit endale võita! :) Kahest disainist oli just see ka minu lemmik!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Mina tahan ka seda pudelit nii nii väga! :) Ammu juba piilun Equasid ja need Anna-Elisabethi disainid on niii ägedad!
    Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Egle Kukumägi
    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Vauuu, imeilus pudel!!! :)
    Jessica Vainaru
    jessicavainaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  90. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Peaks ka oma kraanivee plastiku asemel korralikumasse pudelisse panema :)
    Moonika Lepp
    moonika.lepp@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Liis Haukka
    liis.haukka@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Mari-Liis Sirel
    msirel@tmk.edu.ee

    ReplyDelete
  101. Kertu
    kund.kertu.001@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Kristin
    kristin.djomina@mail.ee

    ReplyDelete
  103. Santa Holsting
    santa.holsting@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  105. Carolin Kull
    callakas@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Mirjam Püss
    mirjam.pyss@mail.ee

    ReplyDelete
  107. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  108. Helen Vares
    helen125@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Regina Reisin, regina.reisin@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Regina Reisin
    regina.reisin@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Anna Elisabethi Equa pudel näeb tõesti imeline välja :)
    Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Liina Viksi
    liinaviksi@hotmail.com

    ReplyDelete
  115. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Eveli Jõesaar
    evelijoesaar@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Birgit Tell
    tell6@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Ingela Virkus
    ingela.virkus@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  119. Paula Pärnaste
    paulaparnaste@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Jennifer Scholz
    jennifer.scholz9@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Marion Mägi
    mannu005@gmail.com :)

    ReplyDelete
  122. Keidi Tamm
    keidi.tamm@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Birgitta Mölder
    birgitta.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Kristel Kolberg :)
    kristel.kolberg@hotmail.com

    ReplyDelete
  125. Elmerice Luide
    elmericeemilie@hotmail.com

    ReplyDelete