Wednesday, June 11

Maikuu lemmarid ♥ #2


Maikuu lemmikud küll hilinemisega, aga kuna ma postitusega mõni aeg tagasi juba alustasin, siis miks mitte ka lõpuni kirjutada! :) Täiesti spontaanselt tuli taas mõte kuu lemmikutest kirjutama hakata ja avastasin, et enda esimese (ja hmm, viimase) lemmikute postituse tegin täpselt aasta tagasi maikuus. Ja tol korral ütlesin ka, et oi, nüüd hakkan iga kuu kirjutama nendest kõige parematest asjadest, mis mulle kuu jooksul meeldisid. Noh, loodame, et sel korral läheb... paremini! :D

♥ NÄGU
Igasugused näopesugeelid on mulle alati meeldinud ja taasavastasin enda jaoks Neutrogena greibilõhnalise vahustuva geeli, mis puhastab nahka suurepäraselt ning samas on õrn ja jätab naha pehmeks. Sellepärast sobib antud puhastusgeel ka igapäevaseks kasutamiseks. 


Rimmeli 3 in 1 Shimmering Bronzer on järjekordne taasavastus! Pehmed "puudripadjakesed", kolm erinevat tahku ja loomulik sära on märksõnad, mis peaksid juba enda eest rääkima. :)


♥ JUUKSED
Kuigi katsetan alati erinevaid salongitooteid ja tahan ise erinevate shampoonide, palsamite & kreemide vahel katsetada, siis vot nendele TIGI S-Factory toodetele jään truuks! Võin küll uusi asju proovida, aga eriti vahva on siis, kui need kaks tegelast on alati riiulil olemas. Selle shampooni & palsami juures meeldib kõik: nii lõhn, pehmus kui läige. On garanteeritud, et pärast pesu lõhnavad juuksed veel vähemalt kolm päeva magusalt. :)


Olen katsetanud mitmeid ja mitmeid õlisid, aga see saab küll maailma parima juukseõli tiitli! Minu meelest oli see ka üks Anne & Stiili ilulemmikutest ja kui ma ei eksi, siis Lenna Kuurmaa testis tänavu seda toodet ja andis sellele ka omapoolsed kiidusõnad. Luxeoilini jõudsin ka tegelikult Anne & Stiili kaudu, jagasin empsiga mingi ürituse goodiebagi testreid ja kuna talle nii väga see õli meeldis ja sobis, siis ostime üsna pea ka täissuuruses toote. Nii et vot, kes ütles, et testritest kasu ei ole. On küll!


♥ KÜÜNED
Igasugused sädelused annavad maniküürile alati vägevama ilme ja Wild Mild'i sarjas on palju glitterilisi toone, mis selleks ideaalselt sobivad. Näiteks see!♥ KEHA
See myequa klaaspudel on minuga terve maikuu kaasas rännanud & palju tähelepanu & küsimusi tekitanud. Kindlasti üks parimaid kingitusi!


♥ INIMENE
Minu maikuu lemmikud inimesed tulevad taaskord youtubest ja nendeks on parampapaaa... Mimi & Alex. Mimi on rohkem tuntud enda soengututorialide kanali pärast, aga tegelikult meeldib mulle tema isiklik kanal rohkem. 

Just hiljuti jagasin siin blogis ka üht tema videot. Tänu Mimile (hahaa, nii armas, et Mimi on mu lapsepõlvekaru nimi, selle naise isiksus on minu jaoks tänu sellele veel kümme korda sümpaatsem) avastasin ka tema abikaasa kanali ja kuna mulle sellised positiivsust pakatavad youtuberdajad meeldivad, siis olen tema nö loenguid kuulama jäänud. Nad mõlemad jagavad häid mõtteid elust enesest ning püüavad ka teisi veenda kui oluline on endasse uskuda, unistuste nimel pingutada ja loomulikult kõik negatiivsed mõtted peast välja visata. :) 


♥ LUGEMISVARA
Antud kuu on ikka taasavastusi täis! Red on üks suurepärane briti ajakiri täis suurepäraselt kirjutatud artikleid suurepäraste toimetajate poolt. Jep, nõustun - suht suurepärane värk!

7 comments:

 1. Vist on ikkagi greibilõhnaline!?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, just! Mõtlesin üht ja kirja panin hoopis muu.

   Delete
 2. Täiesti ausalt ütlen, et lausa igatsesin su postitusi. Järjekordne siiras ja rõõmust pakatav postitus :)!

  ReplyDelete
 3. Tellisin ka äsja samasuguse MyEqua pudeli ja nüüd ei jõua seda ära oodata!! :)

  ReplyDelete
 4. love wild wild polish color!!

  ReplyDelete
 5. Vinge! Kas nüüd juba kohal? :)

  ReplyDelete