Wednesday, January 29

Uus lemmikkoht :: Restoran Masha


Leidsime eelmisel nädalal tänu voucherile lihtsalt maailma kõige lahedama söögikoha Tallinnas. Ja ma ei tee nalja, kui ütlen, et jumaldan restorani Masha veel rohkem kui sushit!

Mashas on kõike: külalislahkust, hubast interjööri, luksuslikust, maitsvat sööki, esinejaid ja head muusikat. Ma olen isegi praegu seda restorani kirjeldades eufoorias. Muidugi meeldib mulle Masha sellepärast ka, et see on venepärane söögikoht. Vene muusika, ajalugu, köök, tantsud, mööbel, mustrid ja temperament. Võib-olla sellepärast tundsin ennast seal nii hästi. Mitte, et ma oleks varem üheski venepärases restoranis käinud... aga seal oli lihtsalt nii hubane!

Ja no kuulge... need lillemustrid igal pool. Korrutasin Tõnule mitu korda, et täiesti lõpp - see restoran olen ju mina. Meie voucher maksis 25€, aga selle eest saime ka rikkaliku sakuskavaagna, tohutult pelmeene, veini ja põhiroa. Ma olen lihtsalt sõnatu. :)

Soovitan Mashat kõigile, kellele meeldib avastada uusi söögikohti, kes armastavad toitudega eksperimenteerida ning kes tahavad tunda sooja vene külalislahkust. Te ei kahetse & hoidke silm peal ka etendustel. Meid üllatasid tol korral näiteks vene tantsijannad. ♥

 Keegi tegi meie kojumineku romantiliseks :)

No comments:

Post a Comment