Monday, April 11

Spain - Day 4,5,6

DAY 4


Minule eriti meeldis see päev, sest avastasime Barcelonat. Kui kaunis ta oli! Nägime nii mitut Gaudi tööd, eriti avaldas muljet La Sagrada Familia, for sure!! Jalutasime igal pool ringi, õhtuks olid villid väikeste varvaste peal, armas. :)

Translation: Especially I loved 4th day because of beautiful Barcelona what we discovered. We saw so many different Gaudi buildings. And La Sagrada Familia, for sure, was unspeakably beautiful. But Barcelona wasn´t only discovery in this day. At night I discovered two bumps on my little toes, sweet, isn´t it?

Park Güell
Jõime verd...
Mandariinipuu :D

See oli kunagi härjavõitluse areen aga härjavõitlus on selles piirkonnas ära keelatud, seega suleti areen samuti. Samas ei suletud seda lõplikult, sest selle asemele tuli kaubamaja. Nüüd on see nagu shopingukoht, 4 korrust, igal korrusel 60 poodi. Käisime sellest suurest-suurest poest läbi ka.

La Sagrada Familia juures
Katolik kirik seest
Colors... colors... colors...
Vapustav, kuidas üks mees suutis midagi sellist välja mõelda!
Look in details!

DAY 5

Reedel, eelviimasel päeval näidati meie videot!
Sain linnapea kätt suruda :)
 Talent Show. My fav :)
Lõpuks ometi mitte sai! :)

Reedene päev oli päris raske meie kõigi jaoks, sest päras õhtusööki (käisime kõik koos restoranis söömas, Barcelonas) pidime hüvasti jätma. Kõik nutsid. Isegi poisid. Teate kui raske on mõelda, et sa ei näe neid inimesi äkki enam mitte kunagi aga samas on nad nii olulised sinu elus. Esimene reist Hispaaniasse, esimene kogemus kellegi võõra juurde elama minna, uued kogemused, eksootilised kohad ning palju-palju muudki. Ma jään kauaks seda aega ju meenutama... Kõige raskem oli minu jaoks veel see, et ma ei saanud kõigiga hüvasti jätta, sest mul polnud selleks võimalust. Ma jõudsin tollel õhtul kallistustega hüvasti jätta ainult ühe tüdruku, meenutan seda minutilist hetke pea et iga päev nüüd. Ma ei tea... see oli kuidagilt nii eriline. Ma tundsin, et sain selle 5 päevaga kellegi jaoks nii oluliseks...nii tähtsaks...ma tundsin, et saan usaldada. Raske on kirjutadagi.

Friday was an emotionally very hard day. We had a lunch all together in Restaurant in Barcelona. Think now with me... It´s so sad to think that you won´t never see them again but still, they are so important in your life. Imagine, first flight to Spain, first experience of living at the foreign, so exotic places etc etc... I´ll miss these days! I´ll miss these persons. 

DAY 6 

Ron :)
No ei suutnud vastu panna :)
Good bye, Spain

DammDadamm... Meie valminud videoke, millest ka varem rääkisin päris tihti enda blogis. Ma pikemalt enam ei räägiks sellest, vaadake ise edasi! :)
  

No comments:

Post a Comment