Thursday, October 27

We produce what we continually keep in front of us


Lõpuks Alisa juures Tartus käidud. Nagu pildilt näha, siis mängisime BINGOT, jee! Kahjuks midagi ei võitnud, jee!

Täna on juba neljapäev. Mul on nii kahju, et vaheaeg hakkab juba läbi saama! Ma käin nüüd Zumbat tantsimas - see on nii äge!! Täna pidin kahjuks vahele jätma, sest olen natuke haige ikka veel ja läksin kohe magama, kui koju jõudsin. Ärkasin 18.30 ja oli hilja asju kokku panema hakata ja Sooru sõita.

Pühapäeval läheme jälle Taheva asenduskodusse külla. Juba nii ootan. Avastasin Tartus vahva helmepoe. Kuukivi helmepood, kui ma ei eksi, oli nimi. Seal on ikka kõike! Ostsin pärleid hästi-hästi palju ja eelpainutatud traate, sest hakkan töötoas tüdrukutega tegema kolmerealisi käevõrusid. Kui me eelmine kord käisime, siis õpetasin neid, kuidas teha prossi. Sel korral mõtlesin siis käevõrusid teha.

Seoses tankla lehega on meil 5. novembril taas koosolek, kus arutame järgmist lehte. Ilmselt paneme jälle maketti kokku? jne. Tahtsime selle koosviibimise erilisemaks muuta ja kutsuda külla tuntuid saatejuhte, ajakirjanikke, et nad jagaksid natuke enda kogemusi meiega. Saatsin tohutult kirju, aga vastatud keegi pole. Eile helistasin Anu Välbale ja Marko Reikopile (ise olin äärmiselt põnevil ja lootust täis) ning kui ma nad lõpuks kätte sain, siis nad lubasid arutada. Neil ei olnud aega "niisama" tulla ja kui pakkusin välja, et tulge siis tehke saade ning vaadake, kuidas noored lehte teevad, hakkas Anu mõtlema. Natukene aega hiljem ta saatis mulle siiski kirja, et nende iga hetk vabast ajast on arvel ja nad ei saa tulla. Muidugi oli kohe kahju. Ei tasu lootusi liiga kõrgele seada vist. Samas, kui mõelda suurelt, pidid mõtlemised täituma. Sel korral siiski mitte.

 Segane....
Sini-must-valge
 Liisi silmad, jälle :-)
Ajasin jänesega juttu :D:D
 Eh, egas ma nüüd nii segane ka pole ;-)
 böö

Sellised Tartu pildid siis. Nüüd natuke pilte viimastest ostudest, midagi on pärit Pärnust (käisin paar päeva tagasi) ja midagi Tartust.
Kuukivi helmepood
 Film meeldis, kindlasti raamat ka, Apollo
 Pole viimased kaks aastat teksaseid eriti kandnud. Sellepärast suht ime, et leidsin nüüd sellised mugavad ja meeldivad teksad :-), Terranova
 Sellel oli hea soodukas, 2€, mõtlesin, et mis seal ikka, New Yorker
New Yorker
Again New Yorker
 Tartu Kaubamaja
 Minu unepüüdja. Läheb ilmselt kõrvarngaks. Pärit mingist Kaubamaja indie poest
Õõõõh... ja minu lemmikud... for sure!!! Walking

No comments:

Post a Comment