Saturday, October 11

ILU SÕNUM :: MESSIOSTUD


Sattusin ka eile ilumessile (kusjuures, täiesti esimest korda) ja soetasin mõned asjad nii endale kui ka Tõnule. Messile läksin eesmärgiga enda geellakkide kogu suurendada ja mõningate jumestussoovidega, aga ostud läksid algsete soovidega risti vastupidi. Kuigi jõudsime Näitustesse pool tundi-tund pärast avamist, olid osad boksid nii ülerahvastatud, et ma ei saanudki küünetehnikute asju eriti lähemalt uurida. Ja kuna ma ei andnud enda mantlit ka garderoobi ära, siis oli bokside vahel seiklemine samuti keerulisem. Ringi kõndida oli isegi okei, aga müüjatega suhelda veidi raskem - ma tõesti ei taha teada mis täna seal toimub. :D

Ma arvan, et kõige paremad diilid sain krepptangide (mini juuretõstjad) & M-Groom toodetega. Krepptangidega (aka vahvlitangidega) on hea juustesse volüümi anda ja kuna juuksur ütles, et Tradehouse'i boksis on need alati väga hea hinnaga, siis mõnes mõttes neid ka messil jahtisin. Õige hind olevat 22€ ja meie sõbrannaga leidsime 15€ diili (kusjuures, kusagil müüdi ka 14.60ga :D). 

Ja kuna olen Tõnule nii või naa head salongishampooni otsinud siis mõtlesin M-Room juuksurisalongi oma proovida. Pakkumine oli siis selline, et osta kaks M-Groom'i toodet (väärtuses 25€) ja saad tasuta juukselõikuse. M-Room'i salong näeb nii fancy välja ka, nii et see oli vist messi kõige parem diil! :D Tõnu proovis seda vaha ka juba ja talle väga meeldis!


Vannipommid on ühed mu kõige lemmikumad asjad üldse ja Bomb Cosmetics'i boksist leidsime ka need lutsukommimaitselised huulepalsamid. Üks mulle, teine empsile. :) Sööks või ära! Mõlemad tooted on kusjuures ka käsitsi valmistatud.


Soovitan väga neid Angel Nails'i küünenaha õlisid! Red apple on neist kõige parema lõhnaga, juurde ostsin selle virsiku oma ja see on ka tõeliselt hea! Küüneõli teeb küüned tugevaks ja soovitan igal õhtul enne magamajäämist õli küünenahkadele määrida. Või miks mitte õli kasutada ka päeva jooksul - antud õli lõhnab nii hästi, teeb käed pehmeks ja asendab kätekreemi. Kõik järele proovitud ja t ö ö t a b!
 

No comments:

Post a Comment