Tuesday, October 7

URBAN KIRBUTURG :: TÄNA!


Otsustasime eile Kaisaga, et läheme ka ikkagi enda asjadega URBAN kirbuturule kauplema, nii et otsige aga meie laud üles ja tulge visake pilk peale! Müün nii juba "riidekapis" olevaid asju (kusjuures, palju soodsamalt!) kui ka paljusid teisi riideid, ehteid & jalanõusid, mida pole veel jõudnud üles pildistada.

Eile emps uuris, et kas mul ei ole kahju näiteks paljudest ilusatest ehetest "loobuda" ja neid maha müüa ning mõtlesin, et tegelikult ei ole. Mul on hoopis rohkem kahju sellest, et nad niisama karbis seisavad. Ma olen ennast aastate jooksul rohkem tundma õppinud ning tean, et heal juhul kannan neid rippuvaid kõrvarõngad mitme kuu jooksul vaid korra.

Ja nii on paljude ehetega ning ka kosmeetikaga. Sellepärast otsustasingi, et iga ostja saab endale valida ka korvist kingituse (seni kuni korvis asju jätkub). Korvis on palju lauvärve, huuleläikeid ja erinevaid küünelakke. Et tegelen nüüd geellakkimisega, siis tavalised küünelakid on lihtsalt seisma jäänud ning annaksin need pigem kellelegi, kes neid ka kasutaks. Kosmeetikaga on lihtne - ma tunnen, et ma ei kasuta elusees nii palju meiki ära kui mul hetkel kogunenud on, mul on mingid põhiasjad mida igapäevaselt kasutan ja sellest mulle täiesti piisab.

Hinnad jäävad enamasti 0.50€-4.50€ vahele ja on paar kallimat asja ka. Aga peamine eesmärk oleks ikkagi see, et need kapis seisvad riidekotid ükskordki juba tühjeneks. :) Asjade üleküllus paneb vahepeal stressama! :D

Telliskivi loomelinnakusse saate tulla näiteks trammiga number 2 ja tulge maha üks peatus pärast Balti Jaama ehk Telliskivi peatuses. :) Kauplemine toimub ajavahemikus 17-21 ning pilet kirbukale maksab üks euro. Rohkem infot SIIT! Näeme!! :)

No comments:

Post a Comment