Wednesday, March 14

Noortelehe Tankla kevadkuu tutvustusKõigile, kes on lehe pilguga haaranud paberkandjal või Interneti vahendusel – teie ees on Valgamaa noortelehe Tankla kevadkuu väljaanne, ühtlasi 2012. aasta esimene leht.

Fookuse all on sport – kajastamisväärt teema, mida me pole veel senini sellises mahus teinud. Põhilugu Liina, Tuuli ja Ivo Suurest räägib perekonnast, kus õed ning veli oma noorest vanusest hoolimata, toovad häid tulemusi enda kodukohta nii Eestist, kui ka välismaalt. Ülevaatlikult kajastame tublisid Valgamaa noori suurepäraste võistlustulemuste eest – sealhulgas talvepealinnast pärit ülisiirat neiut Grete Gaim’i, keda trooniti noorte maailmameistriks laskesuusatamises.

Intervjuu huvitava persooniga taaskordubÜhel märtsikuu hommikul oli meie toimetuse reporteril Siiri Liiva’l kadestamisväärt võimalus kohtuda ehtsa Leekleva Piraadi’ga. Peategelane ei ole veel valmis Sooru järvelt lahkuma, sest nägemus habemega merineitsist, naelutas ta koos „Mida’ga“ siiamaile. Kõigest lähemalt lk 12.

Rubriik „Koolivõrk“ lehekülgedel 10-12, annab lugeja küsimustele vastused, ehk kummutab väited Puka ja Tsirguliina keskkoolide gümnaasiumiastmete sulgemisest. Ennast koolireformiga ja koolidirektorite (Heikki Järlik’u ja  Tõnis Marg’i) kommentaaridega kurssi viimiseks, ava noorteleht just eelnimetatud lehekülgedelt! 

Eripära ja värvid toome teieni leheküljel 11, kus Valgamaalt pärit neiud Kätlin Vaarend ja Margit Kubi annavad näpunäiteid, kuidas kaunilt ja moodsalt kevadele vastu minna!

Kui oled teadlik vaid festivali Koolitants 2012 laval toimuvaga, siis kevadkuu number viib Sind lava taha tutvuma esinejate meeleoludega, ettevalmistustega ja karakteritega!
Lehekülg 5 aitab Sul leida tee õigesse autokooli. Oleme teieni toonud võrdleva tabeli, mis hõlmavad hindu,toimumisaegu ja kommentaare.

Kui tahad teada,  millega noored aktiivse elu kõrval veel teevad ja missugused näevad välja tänapäevased „liivakastimängud“, siis vii end kurssi arvutimängudega „Noored võrgus“ rubriigi all. Leheküljel 9 argumenteerib heade väidetega Sooru külast pärit Vassili Gaistruk, miks on arvutimängud paeluvad, huvitavad ja sõltuvust tekitavad.

Küsi noortelehte Tankla kõigist hästi varustatud koolidest, noortekeskustest, noorteorganisatsioonidest ja bussijaamadest Valgamaal!

KEVADINE NOORTELEHT TANKLA VEEBIS!  


Oleksin nii tänulik tagasiside eest! PS! Ka kriitika on tagasiside

2 comments:

  1. Mina seda lehte avada ei saa :( on veel võimalik kusagilt näha?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tänan ütlemast, püüan parandada selle vea! :)

      Delete