Thursday, December 19

♥ BLOGILOOS - imelist jõuluaega kõigile!


Kuigi olen viimased kuud natukene passiivsemalt bloginud, siis sellest hoolimata olete te mind armsasti meeles pidanud, siin tihti piilumas käinud & seetõttu tahtsingi enne aasta lõppu teid kõiki veel ühe väikse blogiloosiga tänada!

Valisin sedapuhku välja enda kaks lemmikut - eriti sossukad pika säärega sokid ja Paradiisi saare lõhnalise JOIK'i küünla! ♥

Loosimises osalemine on lihtne nagu ikka:
♥  Jäta selle postituse alla enda nimi ja meiliaadress, et saaksin Sinuga hiljem ühendust võtta
♥ Jälgi minu facebooki fännikat SIIN!

Head loosiõnne & osalemine kestab kuni esimese jõulupühani ehk 25. detsembrini! :)

147 comments:

  1. Sirle Vettik
    Sirle.Vettik@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Epp Karu Karuepp@gmail.com

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    Nii armas blogiloos, tahaksin väga võita :)

    ReplyDelete
  6. Janeli Järvelill
    janeli.jarvelill@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Merike Leitu
    merike.leitu@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Laura-Liisa
    laurakork94@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Anne-Mari Järve
    annemarijarve@gmail.com

    Sellised sossud sokid kuluksid eriti ära, sest eelmistel on suurest kandmisest kohekohe auk kannas :(

    ReplyDelete
  12. Greete Press
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Stefi
    stefiksks@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    Sulle, armas Sandra, soovin ma ilusat jõuluaega ja otseloomulikult palju uut ja vägevat uude aastasse! :)

    ReplyDelete
  15. Laura O.
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Anne-Maria K
    annemaria.kruunvald@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Elena Tamsalu
    etamsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Erle Kaasik
    erle.kaasik@gmail.com

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  22. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com :)

    ReplyDelete
  23. Kertu-Karin Vända
    kertukarin.vanda@mail.ee

    ReplyDelete
  24. Anna Kaasla

    anna.kaasla@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Kätlin Karu. :)
    ktlinkaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Helina Kasela
    helina.kasela@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Helerin V

    helerin05@gmail.com :)

    ReplyDelete
  29. Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Triin Tuhkur
    triintuhkur14@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Marian Salmistu
    mariansalmistu@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  33. Jane Pihlapuu
    jane.pihlapuu5@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Kristin
    kristin.djomina@mail.ee

    ReplyDelete
  35. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    Ilusat jõuluaega ka! :)

    ReplyDelete
  36. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    sikindi.blogspot.com

    ReplyDelete
  37. Kerli Djomina
    kerli@maikelluke.ee

    ReplyDelete
  38. Avely Pütsep, avely.putsep@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Merlin Kalmus
    mannnn.mk@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Brigitta Ergma
    brigittaergma@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Laura Tillo
    laura.tillo1@gmail.com

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Teele Mikk
    teele.mikk@yahoo.com

    ReplyDelete
  45. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Kristiina Künnapuu
    kristiinakynnapuu@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Laura Korjus, laura.korjus@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Triin Paabo
    triinpaabo86@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Selline jõulumeeleolu kuluks Hiina ka ära :)
    Ave Annuk
    ave,annuk89@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Helen Männik :)
    helenmannik@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Katharina Toomemets
    ktoomemets@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Liis Jürise
    liis.jyrise@mail.ee

    ReplyDelete
  56. Sirelin Koval
    sirelin.koval@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Oh, kui armas roosa loos :) Rahulikku jõuluaega Sulle!

    Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee

    ReplyDelete
  60. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  61. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Sokid tunduvad küll üliiimõnsaaad!

    Marion Mägi
    mannu005@gmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Jessika Roger
    jessikaroger9@hot.ee

    ReplyDelete
  66. Berta Kisand
    berta.kisand@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Kelly Reinmaa
    kellyreinmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Brigitta Kroon
    brigitta.kroon@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Karin Lappo
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Janeli Sinisalu
    janeli.sinisalu@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Annika Alfeld
    annika.alfeld@outlook.com

    ReplyDelete
  72. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com
    Head jõuluaega !

    ReplyDelete
  73. Egle Kukumägi
    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  74. SU BLOGI ON PARIIIIM!!!!

    Anna-Marija Sljusartsuk
    maria.slyusarchuk@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Lisette Parika
    lisetteparika@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kristi Raudlepp
    kristi.raudlepp@gmail.com

    ReplyDelete
  77. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  78. Merily Šmidt
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Airi Pindis
    airipindis@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Tuule Pensa

    tuule.pensa@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Katrin Kuus

    katrin.kuus91@gmail.com

    ReplyDelete
  82. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  83. Krissu Külaots
    krissu.kulaots@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Jaana Kala
    jaana.kala01@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Diana Rist
    diana.rist.001@mail.ee

    ReplyDelete
  87. Silvia Sardis

    sardis.silvia@mail.ee

    ReplyDelete
  88. Cätlin Kiens
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Andrea Maris Aule
    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  90. Irina Erm
    ermirina@mail.ru

    ReplyDelete
  91. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete