Monday, May 23

Nädalavahetus jajajaa


Nii imelik on olnud nii kaua blogspotist eemal olla. Mis ma siis teinud olen? Tunnen ikka väga naljakalt ennast hetkel - peale selle nädalavahetuse nagu ei mäletakski, mida huvitavat vahepeal toimunud on. Pidin enda märkmiku kätte võtma ja vaatama... Mis ma leidsin? Mul oli vahepeal ju uurimistöö kaitsmine. 

Mul läks hästi. Ise muretsesin palju, nagu alati. Kui minu kord kätte jõudis, tundsin ennast imelikul kombel nii rahulikuna. Mulle nii meeldis. Lihtsalt rääkisin ja olin. Sain viie. Mis saaks veel rohkem super olla? Lõputöö tehtud, nüüd on jäänud vaid klassi lõpetamine ja geograafia eksam... ja juba järgmine aasta ongi viimane.

Neljapäeval ja reedel olime Kristiga Valgas. Aitasime sekretäritööd teha Valgamaa meistrivõislustel kergejõustikus. Printisime diplomeid, kleepisime medaleid, autasustasime. Esimene päev oli pöörane. Nii palju tööd ja ringi sabimist. Viimasel minutil kuhjusid erievad alad üksteise peale ning pidime kiirustama. Selle kiirustamise käigus läksid meid medalid sassi, diplomid jne. Samas ei teinud kõiki diplomeid ainult meie ja tänu kohtunike tehtud vigadele oleksime nagu meie süüdi olnud. 

Aaah.. teate, mul oli amaaazing nädalavahetus. Läksime Tõnuga Pärnusse mõnusalt aega veetma ja puhkama.


Ma mitte niisama ei pildistanud telekat, kindlasti mitte. Kui jõudsime enda hotellituppa, siis panime teleka käima ja kes seal olid? Johnny Depp ja Penelope Cruz. Just jõudsime kinost, käisime Kariibi mere piraatide viimast osa (võõrastel vetel) vaatamas. Gaash, kui heaaaaa ma ütleeen!!! Soovitan rohkem kui soojalt.

Ööbisime Villa Wessetis. Väikene oli küll, ent nii mõnus Olgu, Ammendega ei anna eriti võrrelda, tol korral oli ikka way too goood olemine. :)

Gaaash, I love him soo much!! Vaata seda naeratust..
Sain endale uue karbi, kus enda õmblemistarvikuid hoida, jeei :D

Jalutasime pool linna reede õhtul läbi, et leida mõi hea resto, kuhu sööma minna. Tõnul olid mõned kohal välja mõeldud aga need kõik olid rahvast püstipäi täis - reede õhtu ju! Lõpuks läksime ikka üle tee Si-Si restorani, kus käisime ka viimane kord, kui Pärnus aega veetsime. Ma ei olnud pettunud, sest Si-Si jättis mulle väga hea mulje juba esimesel korral: söök, teenindus, atmosfäär. Sel korral otsustasime Tõnnuga erinevad söögid võtta, et saaks maitsta üksteise omi. Minu valikuks osutus taaskord imehea pasta.


Valisin Abhakanis endale parajasti õmblemiseks paari asja ja Tõnu ütles, et kuule, sõidame Tallinnasse. Mul oli, et whataa? Tallinnase? Kohe? Davai! em.... aga miks?

Maanu jõudis laupäeval lennukiga Tallinnasse ja muuseas kirjutas Tõnule, et tulge Tallinasse, kui näha tahate nii väga. Muidugi ei mõelnud ta seda nagu tõsiselt vaid pool naljaga. Mõtlesimegi, et miks ka mitte minna. Pidime järgmine nädalavahetus kaa minema Tallinna, Maanu sõbranna pulma. Sellest hoolimata tahtsime Maanut ikka nii väga näha ja üllatada.

No comments:

Post a Comment