Monday, October 14

♥ Blogiloos - Punane pitspluus ja ehtekomplekt!


Armsad lugejad! Esiteks loodan, et teie kõigi nädal on alanud rõõmsalt ja teiseks - siin on eelmisel nädalal lubatud blogi kingiloos. Sel nädalal paneb eriti mõnusa auhinna välja  naiste- ja lasterõivaste kauplus A&H Miami OÜ. Nende šikki ja nooruslikku kaubavalikut saate piiluda facebooki fännilehel või Pärnus, kaubanduskeskuse Port Artur 1 esimesel korrussel. Kindlasti minge uudistama, sest nende poekesest leiate selliseid brände nagu Asos, Debenhams, Vila ja Jane Norman!

Ja nagu ülemiselt pildilt näha, läheb loosi one-size punane pitspluus, kullakarva käevõru ning pealuu-imitatsiooniga kaelakee.

BLOGILOOSIS OSALEMISEKS:
 ♥ Jäta selle postituse alla enda nimi ja meiliaadress, et saaksin Sinuga hiljem ühendust võtta
 ♥ Vajuta "meeldib" A&H Miami OÜ  facebooki fännilehele SIIN!
 ♥ Ole minu facebooki fännika jälgija  SIIN!

Head osalemist, blogiloos lõpeb 22. oktoobril! 
Olen kaua aega tahtnud tavalist musta ja värvilist peplumsärki. Need Miami poest on kindlasti minu wishlistis ♥ 

73 comments:

  1. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Egle Kõvask
    egle.kovask@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Karin Kõrts
    KarinK16@gmail.com :)

    ReplyDelete
  5. Kristin Pae
    Kristin.Pae@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Sirli Saksniit

    sirli1992@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Mery-Kristi M
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kertu-Karin Vända
    kertukarin.vanda@mail.ee

    ReplyDelete
  9. Andriana Ivanova
    andrianaivanova97@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kadrian Possul
    kadrian.possul@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Merlin Heletäht
    merlin.heletaht@mail.ee

    ReplyDelete
  12. mari andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Andra Sööt
    andra.soot@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. brigitta.kroon@gmail.com
    Brigitta :)

    ReplyDelete
  15. Anneli
    anneli@buduaar.ee

    ReplyDelete
  16. Helina

    helinatiitso@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  18. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  19. Liina Viksi
    liinaviksi@hotmail.com

    ReplyDelete
  20. Kadri Mootse
    Kadrimootse@hot.ee

    ReplyDelete
  21. Liis Kuusikmaa
    liiskuusikmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Reili Koplimets
    reilikoplimets@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Eneli Sisask
    eneli.sisask@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Katrin Kiisk
    katrinkiisk(at)hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Oiii kui ilus punane pluusi, loosiõnn naerata mulle palun (A)
    Monika M.
    monikatu@ut.ee

    ReplyDelete
  28. Irina Erm
    ermirina@mail.ru

    ReplyDelete
  29. Silvia Tammela
    silvia.tammela@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Jette Numa
    jettenuma@gmail.com :)

    ReplyDelete
  33. Merike Leitu
    merike.leitu@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Anna-Marija Sljusartsuk
    maria.slyusarchuk@gmail.com :))

    ReplyDelete
  35. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  36. Keidy Säinas
    keidysainas@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Jaana Kala
    jaana.kala01@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Helis Raudik
    helis.raudik@gmail.com

    PS: Nii nii armas, et lõpuks teeb keegi blogiloosi nii, et seda ei pea facebookis jagama. Tänan, selle eest! :)

    ReplyDelete
  40. Kristi Raudlepp
    kristi.raudlepp@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  43. Kertu Kund
    kund.kertu.001@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Karolina Pennula
    karo123@tdl.ee

    ReplyDelete
  45. Keili Ust
    Sundaykeili@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  46. Merlin Kalmus
    mannnn.mk@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Merlin Kalmus
    mannnn.mk@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Sandra Sabur
    sabursandra@gmail.com :)

    ReplyDelete
  49. Santa Raudsepp
    santaraudsepp@gmail.com :)

    ReplyDelete