Sunday, October 27

Lucky Laika sünnipäevakuu :: Eriti mahe blogiloos! ♥


Olen juba pikka aega olnud Lucky Laika postkaartide, piltide ja ehete fänn ning pärast seda, kui nende kõrvarõngad endale Telliskivi Loomelinnakust soetasin, olen korduvalt ka nende teisi ehteid disainibutiigist Les Petite piilumas käinud.

Sellepärast olin ekstra õnnelik, et Lucky Laika tahab enda 8. oktoobri sünnipäeva puhul ka minu lugejatele midagi vägagi meeldejäävat ja tähendusrikast kinkida.

Ja auhinnaks ongi kõik see, mida esimeselt pildilt näha võib: Lucky Laika sünnipäevaks eraldi loodud jänesega pilt, vabalt valitud ripats (võitja saab ise valida ripatsi SIIT!) ja kakskümmend postkaarti. Jänesega pilt on eriline seetõttu, et Lucky Laika toodete pilte joonistav Olivia saab detsembris 33-aastaseks ja sellepärast on jänesega pilte tehetud piiratud tiraažiga - täpselt 33 (nagu sünnipäevaarvgi). Neid ei saa kusagilt lisaks osta ning on mõeldud vaid kingitusteks. :)

Nagu piltidelt näha, on minu jänesega raam kolinud lilla laterna ja orhideega küünlahoidja juurde. See on korteris üks minu lemmikuid kohti, eriti siis, kui panen küünlad põlema. See valges raamis olev jänesega pilt sobis nende kahe tegelase sekka ideaalselt! ♥

Lisaks sain ka endale 20 postkaarti ja ühe ripatsi. Nagu mõni postitus tagasi rääkisin, siis mul on Krissuga üks väike traditsioon veidi kustumas - kirjade saatmine. Kirjutan talle juba täna õhtul ühe väikse kirjakese ja panen selle järgmisel nädalal tema poole teele. Teise pildikese saadan kindlasti Tõnu õe perele Saksamaale, sest ühe armsa pisipõnni kleidike ootab saatmist ja üks lahe Eesti brändi postkaardike sobib sinna sekka ideaalselt!

Ripatsit oli võib-olla natukene raske valida, sest kõik on vapustavad! Aga valisin öökulliga ripatsi, sest mul on nende linnukestega millegipärast väga eriline suhe. Ja lisaks olen juba pikka aega püüdnud enda mõtteid seadistada ühe vanasõna lainele "oma silm on kuningas". Ehk siis püüan inimeste suhtes mitte võtta hoiakut selle järgi, mida mulle teised nendest rääkinud on, vaid püüan neid ise tundma õppida ning teen seejärel omad järeldused. Ja muidugi on sellel vanasõnal minu jaoks veel mitu tähendust, aga kui nendest kõikidest kirjutama hakkaksin, veniks postitus liiga pikaks! Aga...

PALJU-PALJU õnne Lucky Laikale sünnipäeva puhul ka minu blogist ja loosis osalemise tingimused on kirjas allpool!

Pilt 15x10 cm, paber 20x15 cm, raam 24x19 cm. Pildil on valge raam ja see on trükitud kvaliteetsele paberile kvaliteetsete värvidega, mis tagab pika tuhmumiskindluse. Lisaks on iga pilt autori poolt käsitsi signeeritud. 

Minu Lucky Laika pildi, ripatsi ja postkaartide blogiloosis osalemise tingimused:

♥ Vajuta "meeldib" Lucky Laika facebooki fännilehele SIIN!
♥ Ole minu facebooki fännika jälgija SIIN!
♥ Jäta selle postituse alla enda nimi & meiliaadress (et Lucky Laika saaks Sinuni kingituse edastada)

EDU BLOGILOOSIS!
(loos kestab 3. novembrini)

... ja kui tahad olla eriti armas, siis jaga nende facebooki fännilehte oma sõpradega ning soovi neile sünnipäeva puhul ka õnne! :)

84 comments:

  1. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Grete Roos

    grete.roos@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Selles loosis osalen kohe suurima heameelega, sest ka minul on nende postkaardid olemas ja kui Hooandjas nendega tutvusin, siis armusin kohe tohutult kõikidesse nende toodetesse :) Tõesti on ühed kaunid esemed!

    gertuv@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Karolina Pennula aka Rebane
    karo123@tdl.ee

    ReplyDelete
  9. Mari-Liis
    mariliis15@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Elmerice Luide
    elmericeemilie@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  13. jaana kala
    jaana.kala01@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Liina Kuntus
    liina.kuntus@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kelly Kivirand
    kelly.kivirand@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Väga väga armsad kaardid on :)

    Karin Lappo
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Gete Meekler
    getemeekler@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Laura Arge
    laura.arge24@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Super! :)

    Liisa
    musterlaps@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Kertu-Karin Vända
    kertukarin.vanda@mail.ee

    ReplyDelete
  21. Kõik need asjad on lihtsalt nii nii vinged! :)

    Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Sirle Vettik

    Sirle.Vettik@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Liis Aaslaid
    liis.aaslaid ät gmail.com

    ReplyDelete
  25. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  26. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Minu kõige lemmikum loos üldse vist, kuna nende tooted meeldivad väga, väga :)
    Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Krislyn Almers
    krislyn.almers@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Anna Kaasla
    anna.kaasla@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Annette
    Annettet@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Carolin Kull
    callakas@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Christine Elisabeth Valner

    ce.valner@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  35. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Kätrin Valo, k2trin.valo@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Triinu Piiroja
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Anneli Allikas-Parv
    anneli@buduaar.ee

    ReplyDelete
  39. Kelly Kukin
    Kellykukin@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Maria mariata1 at hotmail. com

    ja suured õnnesoovid Laikale :)

    ReplyDelete
  41. Andriana Ivanova
    andrianaivanova97@gmail.com

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Merilin J
    merilin010@hotmail.com

    ReplyDelete
  44. Kristiina Ilsis Laur
    kristiina178@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Alo R

    roometsa@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Hedvig T

    tikkarh@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Kadrian Possul
    kadrian.possul@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Piret Rebane
    rebasepiret@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Aime R

    Aime37@outlook.com

    Karu on vist kõige sümpaatsem

    ReplyDelete
  50. Jaanika Laas
    jaanikal@hotmail.com

    ReplyDelete
  51. Andero L
    ancu85@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  53. Emily-Hestia Tammeorg
    emilyhestiaa@gmail.com :)

    ReplyDelete
  54. Inna Laur
    innalaur@outlook.com

    ReplyDelete
  55. Livia Roomets

    livia.roomets@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Eliko E.
    eliko91@hot.ee

    ReplyDelete
  57. Greete Press
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Kerta Übner

    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Aime R
    aime37@outlook.com

    Karu on kõige nunnum

    ReplyDelete
  60. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Liina Viksi
    liinaviksi@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. ja võitja on...? :)

    ReplyDelete