Friday, July 20

International GIVEAWAY!


GIVEAWAY 2 

ELF Holiday Pack:  
- elf Studio Cream Blush (cream-to-Powder Finish; Oil-Free) 
- elf Studio Vanilla & Coconut Lotion Wipes (To hydrate and moisturize the skin)  
- elf Studio Eyeliner & Shadow Stick 
- elf Studio Radiance Enhnacer (highlighter)
- elf Studio Shimmer Sheets

My handmade:
- two necklaces (mõtlesin sel korral ka meeste peale) 

REEGLID/RULES
1. Pead jälgima www.sandrelle.blogspot.com / Follow www.sandrelle.blogspot.com
2. Jäta kommentaaridesse oma nimi ja e-mail / Leave the comment under this post with your name and e-mail address
3. Kestab kuni 4. augustini / Lasts until 4.08.2012


Võitja loosin välja random.org abil!

Mis siis muud kui mõnusat mängimist! ;) 

See kaelakee sobib ideaalselt meestele (aga ka naistele), tänaseni olen palvehelmeid teinud ainult Tõnule

159 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Eva Kaisa, kaisa.1994@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  4. oo nii lahe :)
    Kristin
    krisu109@hot.ee

    ReplyDelete
  5. niii äge :))
    Anna-Marija Sljusartšuk
    maria.slyusarchuk@gmail.com

    :))

    ReplyDelete
  6. Kadri Mootse
    KadriMootse@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  8. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  9. Marge Roosild
    roosild.marge96@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Külliki Aavast
    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Aidi Lepik
    aidilepik@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Carolin Kull
    callakas@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kristiine Mašnov
    Kristiine90@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kelly Sepp

    kkellutska@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Krista Järv, krista.jarv@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Triinu Pukk
    pukktriinu@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  17. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  18. Kirsika K. :)
    sissykiku@hot.ee

    ReplyDelete
  19. Triin Laas
    triinlaas001@hot.ee

    ReplyDelete
  20. Kristin Paavel
    bambu2@hot.ee

    ReplyDelete
  21. Kristiina Juurikas
    kristiina.juurikas@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Kadri K
    kadri.kalluste@gmail.com

    ReplyDelete
  23. vau, kui ilusad ketid!
    Kristiina, kriskerm@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Silvia Tammela
    silvia.tammela@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Hanna-Liisa Pärnik
    hannaliisa96@gmail.com :):)

    ReplyDelete
  26. Anabell Tamm
    anabelltamm@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Anni Niinep
    anniz0@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Kerli Mullamaa
    kellukas94@hotmail.com :))

    ReplyDelete
  29. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  30. Keiju Rootsma
    keiju47@hot.ee

    ReplyDelete
  31. Liana Sepamäe

    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Margit Reinsalu

    margit.reinsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Airi Pindis

    airipindis@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Katrin
    katrinkiisk@hotmail.com

    ReplyDelete
  35. Kadi M.
    kadi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Marilill Suvi
    MarilillSuvi@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Väga huvitav. :)

    Laura Altmets
    lauraalt@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Liina-Grete Uibopuu
    liina.uibopuu@mail.ee

    ReplyDelete
  39. Laura Johanna Saar

    laurajohannas@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kristiine Karu

    KaruuKristiine@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Marelle Nurmsalu
    marellenurmsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Anna-Liisa S
    Anna-Liisa_9@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Birgit Maranik
    birgitmaranik@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Liis Rohi
    liisrohi@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Ester Kaasik
    esterkaasik@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Ethel Prants
    ethelprants@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Jane M.
    jane.metsoja.002@mail.ee

    ReplyDelete
  50. Triin Teder - triinelisabeth.teder@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Kadri Talvik

    kadritalvik@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Häly
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  53. Sille Sööt

    sillesoot@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Kersti
    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Marie-Helene Jäger
    marie.hj@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  57. Lisette Tohus
    Tohus96@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Laura Grant
    lauragrant@windowslive.com

    ReplyDelete
  59. Mari Saar
    gretithy@gmail.com

    Palju edu kõigile :)

    ReplyDelete
  60. TUULI TOMANN!
    Väga kiftid palvehelmed!

    tuuly1234@msn.com

    ReplyDelete
  61. Laura Tillo
    laurakenee@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Mariliis
    mariliis3101@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee
    :)

    ReplyDelete
  64. Liina Suur
    liinasuur@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Triin Müür
    triin_m@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Katrin Raude
    katrin123@msn.com

    ReplyDelete
  68. Ilona Marie Pall
    escada2005@hotmail.com

    ReplyDelete
  69. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Kelly Tragel
    electrohuiectro@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Anni Kukk
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  72. Triin Paabo
    triinpaabo86@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Mari-Liis Raag
    marike.raag@mail.ee

    ReplyDelete
  74. Jaanika Hain
    jaanikaju@hotmail.com
    Saan välismaalasena osaleda.

    Aga palavaid kallistusi siit ameerika maalt.

    ReplyDelete
  75. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Anne-Maria Krüünvald
    anne.kryynvald@mail.ee

    ReplyDelete
  77. Triin Kattai


    k.t.kattai@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Jaanika Vutt

    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Piret Rebane

    rebasepiret@gmail.com

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Kelli, kelliraud112@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Birgit Bõstrova

    birgitbostrova@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Katri-Liis Klaar
    kati.klaar@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kati Õitspuu
    katsuvoca@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Geiti Tsetser
    tsetsergeiti@gmail.com

    Ja kui ma nagunii siia kirjutamist juba alustasin (midagi mida ma eriti tihti ka ei tee tegelikult blogide kommentaaridesse), siis mainin ära ka, et sa mõjud väga inspireerivalt. Olen Su blogi juba aastakese tasapisi jälginud ning ikka ja jälle tulen tagasi ;)
    Ole tubli ja jätka samas vaimus!

    ReplyDelete
  87. Rõõmus ilme on säilinud!
    Punamytsike
    ave.annuk89@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Liis
    tibutops@hotmail.com
    :))

    ReplyDelete
  89. Merle Jakobson

    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  90. Agnes Sassiad
    agnesassiad@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Maarja
    glitterandcatwalk@hotmail.com

    ReplyDelete
  92. Andriana Ivanova
    andrianake11@hot.ee

    ReplyDelete
  93. Virve ja e-mail on Sul teada ;)

    ReplyDelete
  94. Sandra
    sandrarannakivi1@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Anna-Liis Saluveer
    liisumusi@windowslive.com

    ReplyDelete
  96. Helina Kasela
    helina.kasela@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Kirsika Ani
    aniplika@hotmail.com

    ReplyDelete
  98. Enelin Haljaste
    enelin.haljaste@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Anna Leontieva
    leontianna@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Jolanta Jõerand
    j0lanta@hotmail.com

    ReplyDelete
  101. Anu Jõela
    anu.joela@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Krissu Külaots
    krissu93@hot.ee

    ReplyDelete
  103. Mariyn Amon.
    marilyn.amon@mail.ee

    ReplyDelete
  104. Tiinu
    Tiinu_112@hotmail.com

    ReplyDelete
  105. Eleriin
    eleriinratsep@msn.com

    ReplyDelete
  106. Kadri Mäemets
    kadrim55@gmail.com

    ReplyDelete
  107. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  108. Margit Karing
    margitkaring@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Kadi Hõim

    dogcat225@gmail,com

    ReplyDelete
  110. Aivi Bõstrova

    aivibostrova@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Kristiina Kahr
    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Kaidi Kriel
    tinysweet24@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Käty Sipelgas
    katysipelgas@hotmail.com

    http://klovescupcake.blogspot.com/

    ReplyDelete
  114. Marie Pau

    marieoma1@hotmail.com

    ReplyDelete
  115. Brigitta Kroon
    brita.kroon@mail.ee

    ReplyDelete
  116. Merily Boisen

    mellukiisu@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Berit Olle
    berit.olle@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Regina Saar
    regina.saar.001@mail.ee

    ReplyDelete
  119. Laura - Joanna Ritsoson
    laurajoanna@hot.ee

    ReplyDelete
  120. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  121. Jennifer Nimmerfeldt
    too.complicated-@hotmail.com

    ReplyDelete
  122. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Helena V
    helllluolen@hotmail.com

    ReplyDelete
  124. Anneli A-P
    Annu_rkv@hotmail.com

    ReplyDelete
  125. Cärol Mõtsar
    c2rryl@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Kadri-Ann Kertsmik
    kadriann1@msn.com

    ReplyDelete
  127. Mari Peäske
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Kadri Käesel
    kkadri_k@hotmail.com

    ReplyDelete
  129. Eliis Kikkas
    ekikkas@gmail.com

    xo

    ReplyDelete