Monday, November 28

28112011


Natukene pilte Tankla ajalehe koosolekust ja teksti ka. Ega midagi erilist kirjutada ei ole, pildid räägivad enda eest.

Lükkan tööturu konverentsi sissekannet kogu aeg edasi, sest kavatsen tolle sisukama teha.

Tahan juba nii Saksamaale. Peaaegu täpselt kuu. Sain paar päeva tagasi kirja, et kruiisi kuupäeva, mille kingituseks sain, muudeti. Seega ei saa ma Rootsi minna. 3. detsember oleks reis, aga olen sel ajal Saksamaal. Maru tobe küll, just mõtlesin, et tuleb üli sisukas koolivaheaeg. Pole midagi teha. :-)

Samuti kutsuti mind töötuba tegema, projekti "Aita lapsel olla loov" jaoks. Hullult armas, et kutsutakse, aga kui kuupäeva kogu aeg muudetakse, on täbar olukord. Kui lubasin tulla üheks kuupäevaks, siis arvestasin, et see ongi mul vaba. Kahjuks edasilükatu kuupäev ei sobi kohe kuidagi.

Pildid on tehtud koosolekust ja behind the scene. Ehk siis - pildistasime toimetust uue detsembrikuu väljaande jaoks. :-) 


Laupäevast koosolekut viisin läbi mina, sest Siiri oli ära. Ma olen küll harjunud koosolekuid pidama, aga Tankla ajalehe eesotsa sobib ikka Siiri kõige paremini. Imelik oli olla sel laupäeval... ei olnud seda armast ja toetavat naeratust kogu aeg koosolekul. Siiri on eriline.

Jaaaa - meie koosolekut jälgis üks poiss Belgiast, tema nimi on Rens. Samal ajal kui koosolekut juhtisin, tõlkisin talle kogu aeg juttu, mida omavahel arutasime. Tegemist on toreda poisiga, kes tuli pooleks aastaks Valga Gomabisse tööle, elab Valga kutseka ühikas. Jõuluperioodil pidi tulema Tsirku õpetajate majja elama, sest ühikas suletakse talvevaheajal.

Koosolekule kutsusime ta esiteks sellepärast, et ta näeks lehe tööd/koosolekut, saaks uusi tuttavaid ja sõpru ning kui talvel tuleb Tsirku elama, teab ta vähemalt rohkem Timot, kes hakkab olema tema naaber.

Rens'i rakendasime kohe tööle, ehk siis ülemisel pildil hoiab ta reflektorit, aitas Timot! :-D

 "Ülla, mul pole ühtegi pilti, kus ma olen koosolekul..." Ülla on mu ametlik fotograaf Tanklaga seotud tegemistes, sest ta teab, et mul on vaja materiali blogisse! :-D
Õpetasime Rensile eesti keelt
 Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nunnuuuu


Tänaseks vist kõik, lähen nüüd oma neegriga trenni tegema, terve nädalavahetus jäi vahele, ai-ai bad Sandra!

Tean, et kõik juba kirjutavad, et lumi, tule maha... Ma ka siis kirjutan... Palun tule! :-(
xx :-)

1 comment:

  1. wow, i'm completely freaking out with your blog!! love it! :)

    ======================================

    From http://www.checkmyfashion.com/

    An Online Wardrobe for worldwide Fashion Lovers

    ReplyDelete